Sporo kobiet ma problem z dopasowaniem kostiumu kąpielowego. Na rynku dostępne są sprawdzone modele. Warto tylko dowiedzieć się, jaki kostium kąpielowy pasuje do konkretnego typu sylwetki.

Kostiumy kąpielowe – jakie wybrać?

Bardzo istotne jest to, żeby kostium kąpielowy nie krępował ruchu. Przez to można stracić pewność swej atrakcyjności. Bardzo istotnym krokiem jest określenie typu sylwetki. Ważne są jej charakterystyczne cechy. Obecnie wyróżnia się pięć typów sylwetki. Mowa tutaj o gruszce, klepsydrze, odwróconym trójkącie, prostokącie oraz kole.

Kostium kąpielowy powinien być zrobiony z materiału przyjaznego dla skóry. Najlepiej zakupić go od uznanego producenta, gdyż jego jakość jest bardzo istotna. Kostiumy kąpielowe można zakupić w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych w przystępnych cenach.

Dobry strój kąpielowy dla kobiety

Sylwetka typu gruszka bądź inaczej trójkąt cechuje się wąskimi ramionami oraz małym biustem. Ma za to dość szerokie biodra, a ponadto uwydatnione pośladki. Dla pani mającej taką figurę zalecane są jedno- oraz dwuczęściowe stroje kąpielowe. Bardzo ważne jest to, żeby strój kąpielowy dla gruszki miał krój, który pozwala uwydatnić małe piersi.

Należy pamiętać, że jeśli celem jest nadanie sylwetce harmonijnych proporcji, najlepiej postawić na strój kąpielowy, który optycznie poszerzy ramiona. Dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem będzie dekolt typu hiszpańskiego z obfitą falbaną. Tak samo, jak w poprzednich sezonach, hiszpański dekolt cieszy się uznaniem. Najlepiej postawić na intensywną kolorystykę oraz bogate wzornictwo. Kostium kąpielowy z motywem kwiatowym będzie strzałem w dziesiątkę.

Dobór odpowiedniego stroju kąpielowego – co trzeba wiedzieć?

Sporo kobiet zastanawia się, jaki dobrać kostium kąpielowy w przypadku figury klepsydry. Taka sylwetka uważana jest za doskonałą. Uwagę zwracają biodra takiej samej szerokości, co ramiona oraz wąska talia. Taką kobietę najłatwiej jest ubrać i praktycznie wszystkie kostiumy kąpielowe pasują na nią świetnie.

W przypadku figury klepsydry wybór konkretnego kostiumu kąpielowego podyktowany jest przede wszystkim wielkością biustu. Panie o małych piersiach mogą wybrać biustonosz typu push-up, a te hojnie obdarowane przez naturę model o miękkich miseczkach bez wypełnienia, który dostępny jest w praktycznie każdym sklepie odzieżowym. Dobrze też postawić na stanik podtrzymujący biust z fiszbinami. Kostium kąpielowy powinien być zrobiony z wytrzymałego materiału, ponieważ ma służyć przez więcej niż jeden sezon.

Więcej informacji znajdziesz na stronie kostiumy kąpielowe.

Comments are closed.

https://codilab.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-przez-caly-rok/ Wysoka osłonka na donice do salonu z drewna i metalu https://eltying.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-twoje-ulubione-miejsce-przez-caly-rok/