Obóz narciarski to doskonała, zimowa przygoda dla każdego dziecka. Nie ma się więc co zastanawiać nad taką formą wyjazdu. Lepiej znaleźć dobrą ofertę, którą ma m.in. Róża Wiatrów. Ciekawe obozy narciarskie dla dzieci, które mogą stać się nie lada pokusą.

Obóz w okolicach Liptowskiego Mikulasza

Obóz narciarski odbywa się na Słowacji, na stokach Chopoku. Do wyboru są różnorodne terminy, więc każdy ma okazję do tego, aby znaleźć termin dogodny dla dziecka. Tym bardziej, że pociechy z różnych województw mają ferie w różnych terminach. Dzieci będą nocować w miejscowości Liptowski Mikulasz. Dźwięczna nazwa, która skrywa miejsce, gdzie można liczyć nie tylko na doskonale przygotowaną bazę noclegową, ale także stoki narciarskie, jakie przygotowane są dla osób o różnym poziomie zaawansowania – począwszy od amatorów, aż po osoby, które umieją zdecydowanie więcej.

Dobra kadra opiekunów

Zimowiska narciarskie, jakie organizuje wyżej wymieniona grupa, gwarantuje wszystkim uczestnikom opiekę wybitnej kadry. To oni wezmą na siebie obowiązek nauczenia wszystkich jazdy na nartach, jak również pogłębienia posiadanych już umiejętności – w szczególności, jeżeli chodzi o te osoby, jakie już wcześniej miały przyjemność nauczenia się podstaw. Na jednego opiekuna przypada od dziesięciu do piętnastu osób, więc można być pewnym tego, że będzie on miał na uwadzę swoich wychowanków, aby żadne głupoty nie przyszły im do głowy. Kadra, która będzie czuwać nad dziećmi na stoku, ma również uprawnienia wychowawców kolonijnych. Jest to dobre, ponieważ młodzi ludzie będą mieli do czynienia z takimi samymi opiekunami wciąż.

Umiejętności na stoku

Warto zatrzymać się nad tym chwilę dłużej, ponieważ to chyba najbardziej paląca kwestia, która interesuje każdego rodzica. Otóż, zimowiska dla młodzieży są tak zorganizowane, że pierwszego dnia na stoku odbywa się sprawdzian umiejętności. To po nim zapada decyzja o tym, do jakiej grupy zostaje przydzielona dana osoba. Każdego dnia odbywają się zajęcia na stoku. Trwają one na ogół sześć godzin. Wydawać się może, że jest to długi czas, ale wszystko jest tak zorganizowane, iż dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach. Wszystko bowiem zorganizowane jest w formie dobrej zabawy, a poza tym instruktorzy cierpliwie podchodzą do każdej osoby. Nawet, jeżeli przyswojenie odpowiednich umiejętności nie idzie tak szybko. Taki obóz zimowy będzie naprawdę doskonałą zabawą, którą każde dziecko będzie wspominać z wielką radością. 

 

Comments are closed.

https://goldavocado.pl/ogrzewanie-tarasowe-gazowe-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdej-przestrzeni/ https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/ Barowy stół kuchenny i dwa taborety