Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim – sezon grillowy! W altanie albo na tarasie miłośnika spotkań z bliskimi nie może zabraknąć uniwersalnego kompletu składającego się ze stołu i krzeseł. Tegorocznego lata hitem w modnych, urządzonych ze smakiem ogrodach będzie drewniany stół i krzesła ogrodowe rattanowe. Czy warto wzbogacić przydomową strefę o meble z naturalnych surowców? Sprawdź!

Drewniany stół i krzesła ogrodowe rattanowe – wygoda, trwałość, estetyka

Stół i krzesła ogrodowe rattanowe harmonijnie wpisują się w zieloną scenerię. Naturalne elementy tworzą z bujną zielenią wyjątkowo zgrany, uzupełniający się duet. Rattanowe krzesła są lekkie, a jednocześnie wytrzymałe. Ich harmonijnym dopełnieniem jest drewniany stół. W wymagającym, zewnętrznym środowisku dużo lepiej niż modele z europejskich gatunków sprawdzają się stoły z drewna tekowego. Monumentalna teczyna zawiera w swoim składzie dużą ilość kwasu krzemowego i substancji oleistych, dzięki którym meble są twarde i odporne na czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, skrajne temperatury, woda, a nawet ostre środki chemiczne. 

Meble z rattanu i drewna są uniwersalnym wyposażeniem pasującym do każdej kompozycji. Jednak najpiękniej prezentują się w ogrodach zaprojektowanych w stylu boho i rustykalnym.

Meble rattanowe Vimine – z miłości do Matki Ziemi 

Chcesz mieć pewność, że nowe meble z naturalnych surowców powstają z poszanowaniem naturalnego ekosystemu? W takim razie Twoje oczekiwania spełnią meble rattanowe Vimine. Stylowe, wytrzymałe krzesła i stoły wykonywane są w całości ręcznie z materiałów pozyskiwanych z ekologicznych źródeł. Rattan uprawiany jest na indonezyjskich plantacjach zrównoważonego rozwoju, a drewno tekowe jest materiałem odzyskanym w procesie recyklingu. Kupując stół i krzesła ogrodowe rattanowe z logo Vimine, wspierasz ekologiczną firmę, której dobro planety nie jest obojętne. 

Comments are closed.