Zawsze kupowałaś bieliznę w sklepach stacjonarnych? Wypatrzyłaś jednak w internecie stylowy biustonosz lub figi? Sprawdź, jak kupić bieliznę online, by pasowała perfekcyjnie!

Wybierz dobry sklep z bielizną

Pierwszym krokiem, by kupić szykowną bieliznę przez internet, jest wybranie sklepu, w którym złoży się swoje zamówienie. Wybór jest spory, zatem jak znaleźć dobry sklep z bielizną i zrobić w nim udane zakupy?

Celuj w sklepy z bielizną znanych marek oraz w sklepy o wielu pozytywnych opiniach, cieszące się zaufaniem wśród klientów. Dzięki temu możesz liczyć na profesjonalną obsługę klienta i nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo zakupów.

Sprawdź także czas dostawy produktu – najlepiej, aby sklep realizował wysyłki od ręki, ponieważ paczka może być dostarczona nawet następnego dnia roboczego. Większość sklepów oferuje wybór formy dostawy, na przykład kurierem, do paczkomatu, pocztą.

Przeczytaj opis i zobacz zdjęcia

Minusem zakupów przez internet jest brak możliwości sprawdzenia produktów przed ich zakupem. Zanim zdecydujesz się na złożenie zamówienia, przeczytaj dokładnie opis i zobacz zdjęcia bielizny, którą chcesz nabyć.

Zwróć szczególną uwagę na opis fasonu, a także na skład materiału oraz na opis koloru, ponieważ zdjęcia widoczne na monitorze mogą go przekłamywać.

Sprawdź tabelę rozmiarów producenta

Gdy chcesz kupić przez internet bieliznę marki, z której produktów już korzystałaś, możesz łatwiej dobrać jej odpowiedni rozmiar. Jeżeli chcesz zamówić biustonosz lub figi nowej marki, sprawdź tabelę rozmiarów.

Jeżeli sklep z bielizną nie prezentuje tabeli rozmiarowej danej marki na swojej stronie, możesz poszukać jej na witrynie producenta.

Masz prawo do zwrotu

Otrzymałaś już swoją paczkę, ale okazało się, że zakupiona bielizna nie pasuje lub nie odpowiada Ci pod względem koloru? W takim przypadku możesz skorzystać z prawa do zwrotu, czyli odstąpienia od umowy zawartej na odległość.

Pamiętaj o tym, że prawo do zwrotu przysługuje w przypadku zakupu od firmy, a produkt musi być odesłany bez śladów używania, w oryginalnym opakowaniu. Sklepy z bielizną mają różne procedury zwrotu – dokładne informacje na ich temat można sprawdzić w regulaminach. Wybrane sklepy opłacają zwroty za klientów, dlatego nie trzeba dopłacać za oddanie niepasującego produktu.

Gdy zatem chcesz kupić gustowny komplet bielizny, wygodną piżamę lub zmysłowe body, w sklepach online na pewno znajdziesz coś na każdą okazję i w swoim rozmiarze. Udanych zakupów!

Więcej informacji znajdziesz na stronie sklep z bielizną.

Comments are closed.