Kostiumy kąpielowe czasami nie prezentują się zbyt atrakcyjnie na wieszaku, a mimo tego już na ciele wyglądają nieziemsko. Nie należy więc skreślać żadnego modelu, dopóki się go nie wypróbuje. Kobiece sylwetki są zresztą bardzo różne i każdej z nich mogą pasować zupełnie inne stroje kąpielowe.

Propozycje dla „prostokąta”

Figura prostokąta odznacza się brakiem typowych kobiecych kształtów. Biodra znajdują się w jednej linii z ramionami, podobnie zresztą jak uda wraz z talią. Wszystko jest więc proste i jednoliniowe. Brakuje tu typowych dla kobiecych ciał wcięć i apetycznych krągłości, dzięki którym kobieta mogłaby poczuć się bardziej seksownie i dziewczęco.

Na szczęście odpowiedni ciuch jest w stanie zdziałać istne cuda. Jeżeli więc chce się zapewnić sobie apetyczne krągłości w dolnych partiach ciała, wystarczy wypróbować kąpielowe stroje zdobione na majtkach efektownymi, trójwymiarowymi falbankami i marszczeniami. Warto też polubić się z większymi wzorami i zrezygnować z gładkich i jednobarwnych materiałów na rzecz tych, które będą dekorowane np. dużymi kwiatami albo wielobarwnymi geometrycznymi figurami.

Wyszczuplenie dla „jabłka”

Największym problemem wszystkich jabłek są oczywiście okolice brzucha. To właśnie one wraz z biodrami wyraźnie odznaczają się na tle sylwetki, która w pozostałych miejscach zazwyczaj jest zdecydowanie smuklejsza i ogólnie rzecz biorąc mniejsza. Proporcje śmiało można jednak pozmieniać. Na sam początek warto więc zająć się biustem i spróbować delikatnie go podnieść oraz ujędrnić, w tym celu sięgając po stroje kąpielowe oparte na usztywnianych i całkowicie zabudowanych miseczkach.

Z kolei o wymodelowanie dolnej partii ciała najlepiej zadbają majtki lub szorty z podwyższonym stanem, które będą sięgać linii pępka i dzięki temu świetnie wygładzą te krągłości, których nie chce się podkreślać. Ponadto fason ten cechuje się zapewnianiem wygody, a to też jest jakiś atut.

Modele dla „klepsydry”

Klepsydrom nie trzeba poświęcać aż tak dużo uwagi, bo ich sylwetki uchodzą za „wzorowe”, albowiem mają wyraźne wcięcie w talii, zaokrąglony średniej wielkości biust, odznaczające się lekko biodra i pośladki oraz zgrabne smukłe nogi. We wszystkich strojach kąpielowych prezentują się świetnie, choć niektóre modele są w stanie nieco bardziej podkreślić te wszystkie atuty.

A będą to oczywiście modele mocno wyciętego bikini. Mając figurę klepsydry, naprawdę nie warto jej zakrywać pod jednoczęściowymi i mocno zabudowanymi kostiumami. Klepsydry powinny chwalić się swoim ciałem, a najlepiej zrobią to właśnie w klasycznym bikini.

Więcej informacji znajdziesz na stronie stroje kąpielowe.

Comments are closed.

https://beesafe.pl/porady/odstapienie-od-umowy-kupna-samochodu/ lerliteargentina.com rter-links.com