Szkolenia komputerowe przeniosły edukację na zupełnie nowy poziom. Stały się one dostępne dla wszystkich osób, które na co dzień nie mają na tyle czasu, aby uczestniczyć w specjalnie zorganizowanych zajęciach. Do takich spotkań można dołączyć nawet na odległość, co jest doskonałą alternatywą dla wielu osób.

Podstawowe i zaawansowane kursy Autocad

Szkolenia oferowane są przez różnego rodzaju szkoły, jak również centra edukacyjne. Zarówno te państwowe, jak również prywatne. To właśnie one organizują kursy Autocad na różnych poziomach. Są to kursy płatne, ale można być pewnym tego, że będą to pieniądze zainwestowane w swoją przyszłość. Żeby móc dokonywać wielkich rzeczy, w pierwszej kolejności należy zainwestować w poprawę swoich umiejętności. Czego dotyczą tego typu szkolenia komputerowe?

Tematyka poruszana na zajęciach

Wszystko zależne jest od tego, na jakim poziomie człowiek się dokładnie znajduje. Można jednak ogólnikowo powiedzieć, że tematyka poruszana na zajęciach to:

  • interfejs programu – w tym chociażby obszar roboczy, wywoływanie poleceń,
  • nawigacje i ustawienia rysunkowe – np. poruszanie się w widoku, konfiguracja ustawień plików,
  • rysowanie obiektów – np. linia, okrąg, łuk, pierścień, zmierz,
  • modyfikowanie obiektów – np. lustro, kopiuj, skala, odsuń,
  • precyzyjne rysowanie – np. siatka i skok, tryb orto, tryb lokalizacji, śledzenie lokalizacji.

Jest tego całkiem sporo. Na naukę będzie potrzeba poświęcić nieco czasu, ale nikt nie powinien tego żałować, ponieważ dużo można się dowiedzieć. 

Comments are closed.